O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „BOCHEMIA” istnieje od 20 października 1993 roku.

BOCHEMIA – STAWIAMY NA SUKCES!

siedziba firmyBOCHEMIA to przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe
z 20-letnim stażem. Specjalizujemy się w produkcji klejów dla przemysłu obuwniczego, tapicerskiego, stolarskiego, kaletniczego, motoryzacyjnego, introligatorskiego, klejów do flokowania. Oferujemy kleje do drewna, kleje poliuretanowe, kleje rozpuszczalnikowe, kleje obuwnicze. Równorzędną dziedziną działalności BOCHEMII jest laminacja
i sklejanie materiałów różnego typu. Produkujemy także lakiery do spodów obuwniczych  na licencji włoskiej firmy NUOVA SIVAM, z którą owocna współpraca trwa już od kilkunastu lat.

Dzięki 20-letniemu doświadczeniu na rynku, nasze produkty i usługi cechują się najwyższą jakością, nie ustępującą standardom znanych firm z zachodniej Europy, co potwierdza stale wzrastająca liczba klientów, którzy nam zaufali.

laboratoriumW BOCHEMII stawiamy na ciągły rozwój, dlatego jesteśmy otwarci na nowe technologie, w tworzeniu których bierzemy czynny udział. Niemniej ważna jest dla nas kreatywność - nasza wykwalifikowana kadra ciągle modyfikuje obecne oraz opracowuje nowe, własne technologie. Mamy do dyspozycji profesjonalnie wyposażone laboratorium, w którym zarówno projektujemy nowe wyroby, jak i pracujemy nad tym, by nasze produkty spełniały wszelkie wymogi naszych klientów.

Jesteśmy firmą innowacyjną, która stale inwestując, idzie z duchem czasu i stawia na nowe, przyjazne środowisku technologie:

  • Przykład naszej ostatniej inwestycji to w 2012 r. zakup od niemieckiej firmy LACOM nowej maszyny do laminacji metodą HOT MELT. Jest to nowoczesna, w pełni skomputeryzowana maszyna, która nie tylko poszerza zakres naszych usług o najnowocześniejsze metody laminacji, zapewnia najwyższą jakość naszych wyrobów, ale też pozwala na stosowanie technologii przyjaznych środowisku.
  • Od początku naszego istnienia ekologia była dla nas szczególnie ważna. Dlatego też stale prowadzimy intensywne prace nad produkcją ekologicznych klejów dyspersyjnych, bezpieczniejszych zarówno dla pracowników, jak i użytkowników naszych wyrobów. Dążymy do tego, by każdy klej rozpuszczalnikowy miał swój dyspersyjny odpowiednik.

Szanowni Państwo!

BOCHEMIA zaprasza zarówno do zapoznania się z ofertą wyrobów na naszej stronie internetowej, jak i do bezpośrednich kontaktów z naszą firmą, gdzie możemy w pełni zaprezentować szeroką gamę i jakość naszych produktów i usług oraz nasze profesjonalne doradztwo techniczne. Nasza kadra jest do Państwa dyspozycji.

Każdy zadowolony klient oraz partner to nasz sukces!