Lakiery

LAKIERY DO SPODÓW OBUWNICZYCH I OBCASÓW

P.P.H.U. "BOCHEMIA" jest producentem lakierów pokrywających i przecierek barwienia spodów poliuretanowych i z kauczuków termoplastycznych oraz obcasów polistyrenowych PST i polibutadienowo-styrenowych ABS, wytwarzanych w kooperacji z znaną włoską firmą NUOVA S.I.V.A.M.

Profesjonalnie wyszkolona kadra dobiera lakiery na życzenie klienta i wytwarza je na bazie kolorystyki RAL w pełnej gamie kolorów. Są one przeznaczone do nanoszenia metodą zanurzeniową oraz natryskową.

Każdemu wyrobowi opuszczającemu zakład zostaje nadany wewnętrzny numer katalogowy, a jego receptura i skład na stałe zostaje zachowana w naszej bazie danych. Zapewnia to pełną powtarzalność produkcji.

Lakiery produkowane w P.P.H.U. "BOCHEMIA" wyróżniają się bardzo dobrą adhezją, elastycznością, odpornością na ścieranie i światło. Przyczepności naszych lakierów oznaczane są według normy PN-80 C-81531 na standardowych materiałach na poziomie pierwszego stopnia przyczepności.

Lakiery do spodów obuwniczych i obcasów wytwarzane w P.P.H.U. "BOCHEMIA", sprzedawane są do większości czołowych, polskich producentów spodów obuwniczych co potwierdza ich wysoką jakość.